Odkryj spokój ducha wraz z naszą bezproblemową dostawą!

Wybierając nas, wybierasz komfort, oszczędność i pewność, że otrzymasz swoje zamówienie szybko i bezpiecznie.

Nasz przejrzysty cennik dostaw gwarantuje, że nawet przy zakupie wielu artykułów, koszty dostawy są atrakcyjnie kalkulowane - bez żadnych ukrytych niespodzianek.

Koszt dostawy towarów widoczny jest w tabeli przy każdym z produktów oraz bezpośrednio w Twoim koszyku.

Więcej informacji na temat kosztów dostawy i alternatywnych opcji dostarczenia znajdziesz kontaktując się z nami mailowo na sklep@kabiny.pl lub czatując na żywo. Jesteśmy tutaj, by pomóc.

Zaufaj nam w kwestii dostawy!

Współpracujemy z renomowanymi firmami kurierskimi takimi jak DPD i Geis, aby zapewnić, że Twój zakup dotrze do Ciebie szybko i w nienagannym stanie.

Czy to mały przedmiot, czy paleta — mamy dla Ciebie rozwiązanie.Dodatkowo oferujemy elastyczność poprzez dostarczanie przesyłek do Paczkomatów InPost oraz możliwość odbioru osobistego w naszym magazynie.

Chcesz zamówić towar z późniejszą dostawą? Nie ma sprawy! Twoje zamówienie może być zrealizowane do 30 dni po jego złożeniu. Bez dodatkowych opłat. 

Jak wysyłamy kabiny prysznicowe? 

Przesyłki z kabinami prysznicowymi traktujemy ze szczególną uwagą, mając na uwadze ich naturę. Zdajemy sobie sprawę, że są one wykonane ze szkła i wymagają dodatkowej ochrony podczas transportu, aby zapewnić ich bezpieczeństwo i nienaruszony stan po dostawie.

W tym celu zastosowaliśmy innowacyjne rozwiązanie — specjalne palety ze stelażem. Te unikalne palety zapewniają stabilność i ochronę naszych kabin, utrzymując je w pozycji pionowej przez cały czas transportu. Dzięki tym środkom ostrożności możesz być spokojny/spokojna, że Twoja kabina prysznicowa dotrze do Ciebie w idealnym stanie, gotowa do montażu i użytkowania. Nasze zaangażowanie w dostarczanie produktów w nienaruszonym stanie jest dla nas priorytetem, aby każdy klient był w pełni zadowolony z zakupu. Podobny system wysyłek paletowych stosujemy w przypadku drzwi prysznicowych, mis WC, wanien oraz brodzików konglomeratowych. 

Jak działa nasza magiczna dostawa?

Ponad 99% naszych zamówień trafia do klientów w ciągu 24 godzin! Takiej efektywności nie znajdziesz nigdzie indziej. A w przypadku dostaw paletowych dbamy o to, aby przesyłka dotarła jak najbliżej Twoich drzwi, bez względu na rodzaj budynku.

W przypadku dostaw paletowych z pełnym zaangażowaniem dbamy o to, aby przesyłka była dostarczona na teren Twojej posesji lub pod klatkę bloku wielorodzinnego, dostosowując się do specyfikacji miejsca odbioru.

Jesteśmy z Tobą na każdym kroku!

Jeśli zakupione produkty nie spełnią Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość łatwego i szybkiego zwrotu w ciągu 14 dni bez podawania przyczyny. Wszystko po to, byś czuł się w naszym sklepie jak w domu.

Wybierz nas i doświadcz, jak łatwe, szybkie i bezpieczne może być robienie zakupów online. Zapewnimy Ci przyjemność z zakupów i gwarancję satysfakcji

Produkt dodany do listy